Pradžia
Reklaminis skydelis

Lankytojai

Mes turime 93 svečius online

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien49
mod_vvisit_counterVakar187
mod_vvisit_counterŠią savaitę801
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3887
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIUJE - UŽGAVĖNĖS

Šių metų vasario 28 dieną skyriuje malonus šurmulys – Užgavėnės. Pirmiausia buvo prisiminti visi šios šventės papročiai ir tradicijos. Kol užmaišyta mielinė tešla kilo,  vyko viktorina, aptarinėjamos kaukės. Ir galiausiai maloniausias šventės akcentas – blynų kepimas. Jaunuoliai patys kepė blynus, dalijosi su draugais ir blynais, ir patirtais įspūdžiais.

DUS INFORMACIJA

  
   

 

 

Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017 07:27
 
SPORTO ARENOJE III TRADICINIS BOCCIOS TURNYRAS RADVILIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO IR SPORTO PASLAUGŲ CENTRO TAUREI LAIMĖTI, SKIRTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI

Šių metų vasario 17 dieną arenoje vyko jau III-sis tradicinis BOCCIA turnyras, Radviliškio r. savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro taurei laimėti, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Į turnyrą be šeimininkų, ŠSPC Dienos užimtumo skyriaus neįgalių jaunuolių, atvyko didelis būrys šio sporto mėgėjų bei profesionalų iš Raseinių, Rokiškio, Šiaulių, Kuršėnų, Pakruojo, Pasvalio, Radviliškio neįgaliųjų draugijos bei diabeto klubo. Dalyvavo 16 komandų, kurios buvo suskirstytos į 3 pogrupius. Turnyre geriausiai sekėsi Šiaulių sporto klubo ,,Entuziastas“ žaidėjoms, kurios iškovojo pirmąją vietą bei centro taurę, Radviliškio neįgaliųjų draugijos vyrų ir moterų komandos atitinkamai iškovojo antrąją ir trečiąją vietas. Renginio dalyviai turėjo laiko ir pažaisti, ir pabendrauti. Visi dalyviai išvyko į namus kupini entuziazmo bei geros nuotaikos.

DUS INFORMACIJA

    

 

 

Atnaujinta Pirmadienis, 20 Vasaris 2017 13:44
 
Komentaras apie 2016 m. geriausių Radviliškio rajono sportininkų pagerbimo šventę

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje pasklidus informacijai apie 2016 m. geriausių Radviliškio rajono sportininkų pagerbimo šventę ir kilus nepasitenkinimo bangai dėl geriausios Radviliškio rajono komandos vardo suteikimo sporto klubo „Šeduvos malūnas“ moterų veteranių krepšinio komandai, informuojame, kad Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius, šio renginio organizatorius, geriausius Radviliškio rajono sportininkus renka konkurso būdu. Konkursas vykdomas pagal Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktoriaus 2016 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. VL-118 patvirtintus nuostatus. Vadovaujantis šių nuostatų II dalies 3 punktu, šiame konkurse gali dalyvauti visų rajone kultivuojamų sporto šakų, įvairių amžiaus grupių sportininkai, komandos, atstovavę Radviliškio rajonui įvairaus rango varžybose.Kandidatus (sportininkus, jų trenerius, komandas) konkursui teikia organizacija, kuriai sportininkai atstovavo. Jei sportininkai atstovavo Radviliškio rajonui individualiai, anketą teikia patys arba jų įgalioti asmenys. Visų grupių dalyviai kartu su anketa teikia ir varžybų protokolus. Konkurso komisija apsvarsto pateiktas sportininkų, jų trenerių, sporto žaidimų komandų anketas ir pagal pasiektus rezultatus suskirsto sportininkus į grupes. Sporto žaidimo komandų grupėje yra renkama tik viena geriausia komanda.

Šį kartą nepasitenkinimo banga kilo dėl 2016 m. geriausios rajono Radviliškio komandos vardo suteikimo sporto klubo „Šeduvos malūnas“ moterų veteranių krepšinio komandai, kuri dalyvavo Kroatijoje vykusiame Europos veteranų 40+ krepšinio čempionate ir jame užėmė III vietą. Europos veteranų krepšinio moterų 40+ grupėje šiame čempionate dalyvavo tik trys komandos. Pripažinkime – juk veteranių moterų komanda nėra kalta, kad toje grupėje nebuvo daugiau komandų, norinčių varžytis dėl teisės užlipti ant nugalėtojų pakylos, o faktas, kad ši komanda užėmė trečią vietą – neginčijamas. Moterų veteranių krepšinio komandos kandidatūrą konkursui pateikė sporto klubas „Šeduvos malūnas“, prie pateiktos anketos pridėjo III vietos diplomo kopiją. Konkurso komisijai šioje kategorijoje nebuvo pateikta jokios kitos paraiškos, todėl geriausia rajono komanda išrinkta sporto klubo „Šeduvos malūnas“ moterų veteranių krepšinio komanda. Planuojama iš naujo peržiūrėti ir patobulinti šio konkurso nuostatus ir taip ateityje išvengti panašių situacijų. Galbūt tuomet rajono sporto bendruomenė bus aktyvesnė įvairiuose konkursuose ir labiau bendraujanti tarpusavyje.

Džiaugiamės ir dėkojame Radviliškio rajono sportininkams, kurie kasmet už savo lėšas vyksta į Europos ir pasaulio čempionatus, sportuoja, grįžta su nugalėtojų diplomais ir pergalėmis ir taip garsina Radviliškio rajono vardą. Tikimės, kad kitais metais bus daug progų įvairiuose čempionatuose iškovoti aukso, sidabro ir bronzos medalių, pasididžiuoti savo valstybe ir garsinti Radviliškio rajono vardą. Tegul į priekį visus veda olimpinis šūkis – „Citius, Altius, Fortius“ (Greičiau, Aukščiau, Tvirčiau). Greičiau – būk greitesnis, pranašesnis sporto varžybose; Aukščiau – būk aukštesnės moralės; Tvirčiau –būk stipresnis, tvirtesnis kovoje su gyvenimo sunkumais ir negerovėmis.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto centro informacija

Atnaujinta Ketvirtadienis, 09 Vasaris 2017 12:44
 
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras skelbia viešą tiesioginį nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimo aukcioną, kuriame bus parduodami automobiliai.

Parduodamo turto sąrašas-informacinės kortelės, turto objektų pradinės pardavimo kainos, turto apžiūros vieta, pardavimo sąlygos, aukciono dalyvio paraiškos formos pavyzdys nurodyti žemiau pridėtuose dokumentuose. Už turto apžiūrą atsakingi asmenys ir jų kontaktiniai duomenys nurodyti parduodamų turto objektų sąraše-informacinėse kortelėse.

Aukcionas vyks 2017 m. vasario 7 d. 10.00 val., Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centre 105 kabinete, Radvilų g. 17, Radviliškyje. Pirmajame aukcione neparduotas turtas bus parduodamas pakartotiniuose aukcionuose, kurie vyks 2017 m. vasario 20 d. 10.00 val. ir 2017 m. kovo 2 d. 10.00 val. tuo pačiu adresu. Paraiškos (pasiūlymai) dalyvauti viešame prekių aukcione ir žiūrovai registruojami: pirmajam aukcionui iki 2017 m. vasario 7 d. 9.50 val., antrajam – iki 2017 m. vasario 20 d. 9.50 val., trečiajam – iki 2017 m. kovo 2 d. 9.50 val. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centre 102 kabinete, Radvilų g. 17, Radviliškyje. Registruojantis būtina pateikti dokumentus: paraišką, asmens tapatybės dokumentą, juridinio asmens atstovo įgaliojimą. Dalyvis ar žiūrovas, pasirašydamas registravimo knygoje, patvirtina, kad sutinka su aukciono taisyklėmis. Turto objektas bus parduodamas jeigu dėl jo pirkimo įsiregistruos ne mažiau kaip 2 aukciono dalyviai. Aukciono rengėjas už parduodamo turto kokybę neatsako ir pretenzijų nepriima.

Atsakingas asmuo – transporto ir ūkio veiklos skyriaus vedėjas Tadas Simelis, tel. (8 422) 60 020, 8 618 26 818, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Aukciono taisyklės

Informacinės kortelės

Automobilio Ford Winstar (Valst. Nr. FFT 915) informacinė kortelė Nr. I-1 

Automobilio VW Transporter (Valst. Nr. FMU 544) informacinė kortelė Nr. II-1

Automobilio Fiat Ducato  (Valst. Nr. PVY 934) informacinė kortelė Nr. III-1

Paraiška 

Atnaujinta Antradienis, 17 Sausis 2017 08:10
 
RADVILIŠKIO ŠVIETIMO IR SPORTO PASLAUGŲ CENTRO DIENOS UŽIMTUMO SKYRIUJE TRADICINIS RENGINYS - ,,KALĖDŲ SULAUKUS“

     Šių metų gruodžio 20 dieną skyriuje vėl puikios nuotaikos  kupinas  tradicinis renginys -  mugė – ,,Kalėdų sulaukus“. Renginio pradžia buvo labai paslaptinga, kadangi svečiuose apsilankė Kalėdų Senelis su savo pagalbininku ,,Olafu“. Jaunuoliai bei jų tėveliai labai aktyviai dalyvavo Senelio ir jo pagalbininko organizuojamuose žaidimuose. Buvo daug prizų ir siurprizų. Na o pats svarbiausias ir labiausiai laukiamas renginio momentas -  Kalėdų Senelio dovanos. Jaunuoliai atsidėkodami  Kalėdų Seneliui surengė koncertą. Visi liko labai patenkinti ir kupini gerų emocijų. Po pasirodymo įvyko jaunuolių darbelių mugė, kurioje labai aktyviai dalyvavo lankytojų tėveliai, svečiai.

   
   

 

 
 

Atnaujinta Trečiadienis, 21 Gruodis 2016 12:38
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »