Pradžia
Reklaminis skydelis

Lankytojai

Mes turime 57 svečius online

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien90
mod_vvisit_counterVakar172
mod_vvisit_counterŠią savaitę90
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3222
Kaziuko mugė

 

Šių metų kovo 5 dieną Dienos užimtumo skyriaus lankytojai bei darbuotojai dalyvavo  lopšelyje- darželyje Žvaigždutė  organizuotoje Kaziuko mugėje, kurios metu pristatė savo naujausius darbelius iš molio, odos, floristikos. Renginio metu visus darželio vaikučius, tėvelius,  darbuotojus bei svečius iš Lenkijos,  Gniezno miesto darželio Mali Piastowie darbuotojus bei vadovus  linksmino mūsų skyriaus vokalinis – instrumentinis ansamblis, vadovaujamas soc. darbuotojos Irenos Plukienės.

Tą pačią kovo 5 – ąją, Dienos užimtumo skyrius dalyvavo ir lopšelyje- darželyje Kregždutė  organizuotoje Kaziuko mugėje, kurios metu eksponavo darbelius iš molio, odos. Renginys buvo labai nuotaikingas, kupinas žaidimų, galvosūkių, kuriuos organizavo šventės šeimininkai – Kazimieras ir Kazytė.

Dienos užimtumo skyrius nuoširdžia dėkoja lopšelių – darželių administracijoms už pakvietimus bei šiltus priėmimus. Sėkmės darbuose.

 

 

 
 
 
 
Salės futbolas

 

                                       

 
Lietuvos JKA karatė

 

                                      

 
Krepšinio turnyras

 

                                     

 
Dvidešimtasis jubiliejinis imtynių turnyras

        

          2013 m. vasario 23 d. Latvijoje (Rygoje) vyko XX jubiliejinis imtynių turnyras K. Kundzins taurei laimėti.  Turnyre dalyvavo apie 300 dalyvių iš Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Suomijos ir Ukrainos. Sportininkai varžėsi dvejuose amžiaus grupėse 10–13 metų vaikų ir 14 – 16 metų jaunučių. Radviliškio imtynininkai dalyvavo šiame turnyre ir iškovojo 4 medalius. Jaunučių amžiaus grupėje nugalėtojais ir prizininkais tapo: Nedas Rasiulis svorio kategorijoje iki 85 kg buvo nenugalimas. Jis iškovojo pirmąją vietą. Toje pačioje kategorijoje kovojo ir kitas radviliškietis imtynininkas Modestas Mondrovickas, kuriam sekėsi gerai ir jis iškovojo 3-iąją vietą. Taip pat jis turėjo tris kovas ir pusfinalyje nusileido imtynininkui iš Latvijos, kurį vėliau finale įveikė Nedas Rasiulis. Dėl trečios vietos Modestas Mondrovickas kovėsi taip pat su latviu, kurį įveikė taškų persvara ir jam atiteko trečioji vieta. Ovidijus Barauskas svorio kategorijoje iki 58 kg turėjo keturias kovas, vieną kovą pralaimėjo, o viskas kitas išlošė. Kovoje dėl trečios vietos susitiko su imtynininku iš Klaipėdos, kurį antrame kėlinyje paguldė ant menčių ir jam atiteko trečioji vieta.

         Vaikų grupėje puikiai kovėsi Tomas Kačiukevičius, kuris įveikė tris latvių imtynininkus ir nusileido imtynininkui iš Klaipėdos. Kovoje dėl trečios vietos, antrame kėlinyje atlikęs veiksmą „kojų kryžiavimą“ aiškia taškų persvara įveikė Latvijos imtynininką ir jam atiteko trečioji vieta. Visi vaikinai, kurie iškovojo medalius pastoviai lanko imtynių treniruotes, dalyvauja imtynių stovyklose ir įvairiuose imtynių turnyruose. Visa tai kartu lemia ir puikų rezultatą teigė imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.

 


 
   

                                              

 
« PradžiaAnkstesnis212223242526SekantisPabaiga »