Pradžia
Reklaminis skydelis

Lankytojai

Mes turime 10 svečius online

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien177
mod_vvisit_counterVakar191
mod_vvisit_counterŠią savaitę556
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4310
AJC „Jaunimo erdvės“ vasaros stovykla

 

Š. m. birželio 12-16 dienomis Lapiuose, Klaipėdos rajone, vyko atviro jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ organizuota stovykla „1 idėja, 2 šalys, 3 tikslai: bendrumas, bendravimas, bendradarbiavimas ” („1 idea, 2 nations, 3 goals: connection, communication, collaboration“). Stovykla buvo finansuojama Lietuvos – Lenkijos jaunimo mainų fondo (4190 eurų) ir Radviliškio rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio programos (1200 eur) lėšomis.

Į stovyklą po viešai skelbto dalyvių konkurso, susirinko išties puiki komanda - 20 jaunuolių iš Lietuvos, 14 atvyko iš Gniezno (Lenkija) ir stovyklos vadovai. Šios stovyklos organizatoriai ilgai ruošėsi ir nuosekliai dirbo, kad sudaryta stovyklos programa atitiktų jaunų žmonių lūkesčius. Stovyklos dalyviai patys susitarė dėl nurodymų vykdymo, aptarė taisykles, vykdė užduotis ir džiaugėsi dėl dalies veiklų organizavimo kitoje aplinkoje. Dalyviai turėjo atlikti nemažai užduočių, kruopščiai bei nuosekliai paruošti numatytus mini projektus, sklandžiai bendradarbiauti.

Įsimintiniausi įvykiai jaunimo akimis vyko 14 bei 15 dienomis. Organizatoriai maloniai nustebino žinia, kad turėsime galimybę plaukti baidarėmis. Kai kurie stovyklos dalyviai tokią pramogą patyrė pirmą kartą ir sakė, kad kitą vasarą planuos plaukimą baidarėmis patys. Kitą dieną visa komanda vykome į Smiltynę, kur taip pat atlikome užduotis. Geriausias šios dienos dalykas, kad po užduoties maisto, šviežių daržovių kvapas pritraukė visus kartu skaniai papietauti gamtoje. Sodyboje „Prie šaltinio“ įsikūrę jaunuoliai taip pat nesėdėjo vietoje. Belaukdami atvykstančio jaunimo iš Lenkijos jie paruošė šiltą bei jaukų sutikimą, vėliau visą savaitę veikė kartu.

Stovyklos pavadinimas „1 idėja, 2 šalys, 3 tikslai: bendrumas, bendravimas, bendradarbiavimas“ tapo ir visiems aktualiu šūkiu, todėl organizatorių paskirtos užduotys suartino jaunimą iš abiejų šalių, sudarė sąlygas patobulinti anglų kalbos žinias, įvairius kūrybinius sugebėjimus, ugdė bendravimo įgūdžius, paskatino nebijoti imtis darbo pačiam, reikšti savo nuomonę, siūlyti idėjas.

Ši stovykla paliko labai didelį ir malonų prisiminimą apie tai, ką mes nuveikėme visi kartu, todėl nutarėme visi ir vėl susitikti, pakalbėti apie stovyklą, prisiminti draugus iš Lenkijos, pasijuokti iš juokingų patirčių, kurių stovykloje tikrai netrūko. Mūsų komanda buvo tikrai geriausia, nes visos paskirtos užduotys mums buvo įveikiamos, žmonės buvo kupini originalių idėjų, kaip lengviau ar įdomiau pateikti užduoties rezultatus. Kitą vasarą pažadame dar geresnę stovyklą, su dar daugiau įdomių patyrimų, kelionių ir pažinčių!

 

Įspūdingiausios akimirkos sudėtos į trumpą filmuką:

https://www.youtube.com/watch?v=285hF-WbDw0

Daugiau akimirkų rasite čia:

https://www.facebook.com/seduvosjaunimoerdve.mante/media_set?set=a.446562949034374.1073741864.100010420187417&type=3

 

Ema Musneckytė ir AJC „Jaunimo erdvės“ komanda

Atnaujinta Antradienis, 27 Birželis 2017 05:46
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIAUS LANKYTOJAI KARTU SU TĖVELIAIS VYKO Į EKSKURSIJĄ

Šių metų birželio 22 dieną Dienos užimtumo skyriaus jaunuoliai kartu su lydinčiais darbuotojais ir tėveliais aplankė Raubonių zoo ir dinozaurų parką Pasvalio r. Jaunuoliai bei jų tėveliai turėjo puikią galimybę pabendrauti su laukiniais gyvūnais juos liesdami ir maitindami iš rankų. Taip pat vieni iš pirmųjų aplankė interaktyvųjį dinozaurų parką,  apimančiame 10ha plotą, kuriame   daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų, bei judančių drakonų. Visi gryžo labai patenkinti ir su geromis emocijomis.

DUS informacija

   
   

 

Atnaujinta Penktadienis, 23 Birželis 2017 09:06
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIAUS LANKYTOJAI DALYVAVO NEĮGALIŲJŲ SPORTO VARŽYBOSE ŠIAULIUOSE

Šių metų birželio 17 dieną Dienos užimtumo skyriaus jaunuolių boccios komanda, vadovas Darius Paluckas, dalyvavo  Šiaulių  neįgaliųjų sporto šventėje, kuri vyko lengvosios atletikos ir sveikatingumo komplekse, Daukanto g. 25, Šiauliuose. Varžybose dalyvavo komandos iš Bauskės (Latvijos), Šiaulių, Pakruojo, Kuršėnų, Kauno, Ukmergės, Pasvalio, Radviliškiui kartu su mumis atstovavo  Radviliškio krašto žmonių su negalia sąjungos ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai. Renginio organizatoriai – Šiaulių žmonių su negalia klubas ,,Entuziastas, Šiaulių miesto savivaldybė. Boccios varžybose dalyvavo 24 komandos, kurios žaidė minuso sistema. Mūsų komanda pateko į geriausiųjų 8- ką, tačiau dėl prizinių vietų nekovojo

DUS informacija

   
   

 


 

Atnaujinta Penktadienis, 23 Birželis 2017 09:13
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIAUS LANKYTOJAI DALYVAVO REGIONO NEĮGALIŲJŲ SPORTO VARŽYBOSE

 

    Radviliškio sporto arenoje susirinkę Šiaulių apskrities neįgaliųjų draugijų nariai ne tik sportavo, bet ir džiaugėsi buvimu kartu, bendravo, dalijosi kasdienybės džiaugsmais ir rūpesčiais. Į Šiaulių apskrities neįgaliųjų sporto šventę šiais metais atvyko komandos iš Bauskės (Latvijos), Šiaulių, Pakruojo, Kuršėnų, Akmenės neįgaliuosius vienijančių organizacijų, Radviliškiui atstovavo Radviliškio diabeto klubo ,,Likimas“, Radviliškio krašto žmonių su negalia sąjungos ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai. Žaidynių organizatoriai – Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius ir Radviliškio Dienos užimtumo skyrius.  Varžybose dalyvavo ir mūsų skyriaus lankytojai, kurie dalyvavo baudų metimo, smiginio bei komandinėje BOCCIA rungtyje. Visose rungtyse jaunuoliams sekėsi gan neblogai, visi liko labai patenkinti.

DUS informacija

Atnaujinta Trečiadienis, 14 Birželis 2017 12:19
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIAUS LANKYTOJŲ IR JŲ TĖVELIŲ EKSKURSIJA Į NAISIUS

Dienos užimtumo skyriaus jaunuoliai ir jų tėveliai birželio 1 d. Tarptautinę vaikų gynimo dieną paminėjo vykdami į pažintinę ekskursiją į Naisius (Šiaulių r.).Išvykos metu buvo aplankyta nemažai  įdomių ir įsimintinų vietų, tarp kurių vienintelis Lietuvoje Baltų dievų muziejus, kurį puošia per 50 ąžuolinių baltų dievų skulptūrų. Kiti unikalūs muziejai – inkilų, Baltų žolynų ir Šiaulių krašto literatūros muziejus skaičiuojantis jau 37–us metus. Pagoniškumu praturtintas kraštovaizdis lankytinais objektais: Saulės aikštė, Alkos kalnas, Ugnies aikštė, Mėnulio akis, Laimės ežeras, Meilės sala ir įspūdingo dydžio Baltų arena. Šios arenos dydis yra toks, kaip Romos Koliziejus: 200 metrų ilgis, 160 metrų plotis. Arena talpina 25-30 tūkstančių lankytojų. Naisiuose veikia profesionalus „Naisių vasaros“ teatras, Ramūno Karbauskio Žemaitukų žirgynas, dažasvydžio centras.

DUS informacija

 

 

Atnaujinta Antradienis, 06 Birželis 2017 10:41
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »