Pradžia
Reklaminis skydelis

Lankytojai

Mes turime 8 svečius online

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien177
mod_vvisit_counterVakar191
mod_vvisit_counterŠią savaitę556
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4310
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIAUS VIEŠNAGĖ RASEINIŲ DIENOS UŽIMTUMO CENTRE

Dienos užimtumo skyriaus jaunuoliai ir darbuotojai gegužės 25 d. viešėjo Raseinių dienos užimtumo centre, kuriame buvome labai šiltai ir maloniai priimti. Šioje pažintinėje bendradarbiavimo išvykoje jaunuoliai turėjo puikią galimybę ne tik pakeisti aplinką, bet ir susipažinti su centro klientais, parodyti save, o darbuotojų kolektyvas – pasidalinti gerąja patirtimi su kolegomis, padiskutuoti bendromis darbo specifikos, aplinkos pritaikymo neįgaliesiems bei socialinių dienos globos paslaugų plėtros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo temomis. Mūsų jaunuoliai parodė meninę - muzikinę programėlę.  Padėkoję centro direktorei bei centro darbuotojams už nuoširdų priėmimą, pakvietėme kolegas pas save.Visi gryžome truputį pavargę, tačiau  kupini gerų emocijų.

DUS informacija

   
   

 

 

Atnaujinta Ketvirtadienis, 25 Gegužė 2017 13:25
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIUJE SKAMBĖJO DAINUOJAMOJI POEZIJA

Šių metų 17 dieną dienos užimtumo skyriuje viešėjo svečias, kuris surengė dainuojamosios poezijos koncertą" Aš groju ir dainuoju". Svečias Ernestas Dapkus atliko lietuvių bardų dainas. Apie kiekvieną dainą trumpai papasakojo, anotavo.  Papasakojo  apie muzikavimą ir kūrybą, nuoširdžiai atsakė į lankytojų klausimus, kartu padainavome dainą "Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj". 

DUS informacija

  

 

Atnaujinta Ketvirtadienis, 20 Balandis 2017 10:33
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIUJE TRADICINIS RENGINYS ,,VELYKŲ SULAUKUS“

Šių metų balandžio 12 dieną skyriuje vyko tradicinis renginys, mugė - ,,Velykų sulaukus“. Renginyje dalyvavo ne tik jaunuoliai bei jų tėveliai, tačiau ir svečiai iš Radviliškio muzikos mokyklos. Šventiniame koncerte be skyriaus jaunuolių, kuriuos renginiui paruošė užimtumo specialistė Emilija, dalyvavo ir trys muzikos mokyklos moksleiviai, kurie noriai sutiko dalyvauti mūsų šventėje bei pabendrauti su skyriaus jaunuoliais. Pasibaigus koncertui, visi su nekantrumu skubėjo pažiūrėti, ką jaunuoliai per meninius užsiėmimus gražaus pagamino iš molio bei patikusį daiktą įsigyti. Renginio pabaigoje visų laukė šventinis stalas, prie kurio buvo dalijamasi įspūdžiais, su tėveliais kalbėta apie jaunuolių veiklą skyriuje.

                           DIENOS UŽIMTUMO KOLEKTYVAS SVEIKINA VISUS SU ŠV. VELYKOMIS

  
   

 

 

Atnaujinta Penktadienis, 14 Balandis 2017 12:23
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIUJE - UŽGAVĖNĖS

Šių metų vasario 28 dieną skyriuje malonus šurmulys – Užgavėnės. Pirmiausia buvo prisiminti visi šios šventės papročiai ir tradicijos. Kol užmaišyta mielinė tešla kilo,  vyko viktorina, aptarinėjamos kaukės. Ir galiausiai maloniausias šventės akcentas – blynų kepimas. Jaunuoliai patys kepė blynus, dalijosi su draugais ir blynais, ir patirtais įspūdžiais.

DUS INFORMACIJA

  
   

 

 

Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017 07:27
 
SPORTO ARENOJE III TRADICINIS BOCCIOS TURNYRAS RADVILIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO IR SPORTO PASLAUGŲ CENTRO TAUREI LAIMĖTI, SKIRTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI

Šių metų vasario 17 dieną arenoje vyko jau III-sis tradicinis BOCCIA turnyras, Radviliškio r. savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro taurei laimėti, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Į turnyrą be šeimininkų, ŠSPC Dienos užimtumo skyriaus neįgalių jaunuolių, atvyko didelis būrys šio sporto mėgėjų bei profesionalų iš Raseinių, Rokiškio, Šiaulių, Kuršėnų, Pakruojo, Pasvalio, Radviliškio neįgaliųjų draugijos bei diabeto klubo. Dalyvavo 16 komandų, kurios buvo suskirstytos į 3 pogrupius. Turnyre geriausiai sekėsi Šiaulių sporto klubo ,,Entuziastas“ žaidėjoms, kurios iškovojo pirmąją vietą bei centro taurę, Radviliškio neįgaliųjų draugijos vyrų ir moterų komandos atitinkamai iškovojo antrąją ir trečiąją vietas. Renginio dalyviai turėjo laiko ir pažaisti, ir pabendrauti. Visi dalyviai išvyko į namus kupini entuziazmo bei geros nuotaikos.

DUS INFORMACIJA

    

 

 

Atnaujinta Pirmadienis, 20 Vasaris 2017 13:44
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »