Pradžia
Reklaminis skydelis

Lankytojai

Mes turime 12 svečius online

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien177
mod_vvisit_counterVakar191
mod_vvisit_counterŠią savaitę556
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4310
Komentaras apie 2016 m. geriausių Radviliškio rajono sportininkų pagerbimo šventę

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje pasklidus informacijai apie 2016 m. geriausių Radviliškio rajono sportininkų pagerbimo šventę ir kilus nepasitenkinimo bangai dėl geriausios Radviliškio rajono komandos vardo suteikimo sporto klubo „Šeduvos malūnas“ moterų veteranių krepšinio komandai, informuojame, kad Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius, šio renginio organizatorius, geriausius Radviliškio rajono sportininkus renka konkurso būdu. Konkursas vykdomas pagal Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktoriaus 2016 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. VL-118 patvirtintus nuostatus. Vadovaujantis šių nuostatų II dalies 3 punktu, šiame konkurse gali dalyvauti visų rajone kultivuojamų sporto šakų, įvairių amžiaus grupių sportininkai, komandos, atstovavę Radviliškio rajonui įvairaus rango varžybose.Kandidatus (sportininkus, jų trenerius, komandas) konkursui teikia organizacija, kuriai sportininkai atstovavo. Jei sportininkai atstovavo Radviliškio rajonui individualiai, anketą teikia patys arba jų įgalioti asmenys. Visų grupių dalyviai kartu su anketa teikia ir varžybų protokolus. Konkurso komisija apsvarsto pateiktas sportininkų, jų trenerių, sporto žaidimų komandų anketas ir pagal pasiektus rezultatus suskirsto sportininkus į grupes. Sporto žaidimo komandų grupėje yra renkama tik viena geriausia komanda.

Šį kartą nepasitenkinimo banga kilo dėl 2016 m. geriausios rajono Radviliškio komandos vardo suteikimo sporto klubo „Šeduvos malūnas“ moterų veteranių krepšinio komandai, kuri dalyvavo Kroatijoje vykusiame Europos veteranų 40+ krepšinio čempionate ir jame užėmė III vietą. Europos veteranų krepšinio moterų 40+ grupėje šiame čempionate dalyvavo tik trys komandos. Pripažinkime – juk veteranių moterų komanda nėra kalta, kad toje grupėje nebuvo daugiau komandų, norinčių varžytis dėl teisės užlipti ant nugalėtojų pakylos, o faktas, kad ši komanda užėmė trečią vietą – neginčijamas. Moterų veteranių krepšinio komandos kandidatūrą konkursui pateikė sporto klubas „Šeduvos malūnas“, prie pateiktos anketos pridėjo III vietos diplomo kopiją. Konkurso komisijai šioje kategorijoje nebuvo pateikta jokios kitos paraiškos, todėl geriausia rajono komanda išrinkta sporto klubo „Šeduvos malūnas“ moterų veteranių krepšinio komanda. Planuojama iš naujo peržiūrėti ir patobulinti šio konkurso nuostatus ir taip ateityje išvengti panašių situacijų. Galbūt tuomet rajono sporto bendruomenė bus aktyvesnė įvairiuose konkursuose ir labiau bendraujanti tarpusavyje.

Džiaugiamės ir dėkojame Radviliškio rajono sportininkams, kurie kasmet už savo lėšas vyksta į Europos ir pasaulio čempionatus, sportuoja, grįžta su nugalėtojų diplomais ir pergalėmis ir taip garsina Radviliškio rajono vardą. Tikimės, kad kitais metais bus daug progų įvairiuose čempionatuose iškovoti aukso, sidabro ir bronzos medalių, pasididžiuoti savo valstybe ir garsinti Radviliškio rajono vardą. Tegul į priekį visus veda olimpinis šūkis – „Citius, Altius, Fortius“ (Greičiau, Aukščiau, Tvirčiau). Greičiau – būk greitesnis, pranašesnis sporto varžybose; Aukščiau – būk aukštesnės moralės; Tvirčiau –būk stipresnis, tvirtesnis kovoje su gyvenimo sunkumais ir negerovėmis.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto centro informacija

Atnaujinta Ketvirtadienis, 09 Vasaris 2017 12:44
 
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras skelbia viešą tiesioginį nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimo aukcioną, kuriame bus parduodami automobiliai.

Parduodamo turto sąrašas-informacinės kortelės, turto objektų pradinės pardavimo kainos, turto apžiūros vieta, pardavimo sąlygos, aukciono dalyvio paraiškos formos pavyzdys nurodyti žemiau pridėtuose dokumentuose. Už turto apžiūrą atsakingi asmenys ir jų kontaktiniai duomenys nurodyti parduodamų turto objektų sąraše-informacinėse kortelėse.

Aukcionas vyks 2017 m. vasario 7 d. 10.00 val., Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centre 105 kabinete, Radvilų g. 17, Radviliškyje. Pirmajame aukcione neparduotas turtas bus parduodamas pakartotiniuose aukcionuose, kurie vyks 2017 m. vasario 20 d. 10.00 val. ir 2017 m. kovo 2 d. 10.00 val. tuo pačiu adresu. Paraiškos (pasiūlymai) dalyvauti viešame prekių aukcione ir žiūrovai registruojami: pirmajam aukcionui iki 2017 m. vasario 7 d. 9.50 val., antrajam – iki 2017 m. vasario 20 d. 9.50 val., trečiajam – iki 2017 m. kovo 2 d. 9.50 val. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centre 102 kabinete, Radvilų g. 17, Radviliškyje. Registruojantis būtina pateikti dokumentus: paraišką, asmens tapatybės dokumentą, juridinio asmens atstovo įgaliojimą. Dalyvis ar žiūrovas, pasirašydamas registravimo knygoje, patvirtina, kad sutinka su aukciono taisyklėmis. Turto objektas bus parduodamas jeigu dėl jo pirkimo įsiregistruos ne mažiau kaip 2 aukciono dalyviai. Aukciono rengėjas už parduodamo turto kokybę neatsako ir pretenzijų nepriima.

Atsakingas asmuo – transporto ir ūkio veiklos skyriaus vedėjas Tadas Simelis, tel. (8 422) 60 020, 8 618 26 818, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Aukciono taisyklės

Informacinės kortelės

Automobilio Ford Winstar (Valst. Nr. FFT 915) informacinė kortelė Nr. I-1 

Automobilio VW Transporter (Valst. Nr. FMU 544) informacinė kortelė Nr. II-1

Automobilio Fiat Ducato  (Valst. Nr. PVY 934) informacinė kortelė Nr. III-1

Paraiška 

Atnaujinta Antradienis, 17 Sausis 2017 08:10
 
RADVILIŠKIO ŠVIETIMO IR SPORTO PASLAUGŲ CENTRO DIENOS UŽIMTUMO SKYRIUJE TRADICINIS RENGINYS - ,,KALĖDŲ SULAUKUS“

     Šių metų gruodžio 20 dieną skyriuje vėl puikios nuotaikos  kupinas  tradicinis renginys -  mugė – ,,Kalėdų sulaukus“. Renginio pradžia buvo labai paslaptinga, kadangi svečiuose apsilankė Kalėdų Senelis su savo pagalbininku ,,Olafu“. Jaunuoliai bei jų tėveliai labai aktyviai dalyvavo Senelio ir jo pagalbininko organizuojamuose žaidimuose. Buvo daug prizų ir siurprizų. Na o pats svarbiausias ir labiausiai laukiamas renginio momentas -  Kalėdų Senelio dovanos. Jaunuoliai atsidėkodami  Kalėdų Seneliui surengė koncertą. Visi liko labai patenkinti ir kupini gerų emocijų. Po pasirodymo įvyko jaunuolių darbelių mugė, kurioje labai aktyviai dalyvavo lankytojų tėveliai, svečiai.

   
   

 

 
 

Atnaujinta Trečiadienis, 21 Gruodis 2016 12:38
 
Atmestas Švietimo ir sporto paslaugų centrui pateiktas ieškinys dėl pažeistų teisių gynimo ir norminio akto pakeitimo

 Viešame teismo posėdyje išnagrinėta civilinė byla pagal ieškovo M.A. ieškinį dėl pažeistų teisių gynimo ir norminio akto pakeitimo atsakovui Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centrui, tretysis asmuo Radviliškio rajono savivaldybės administracija.

Radviliškio rajono apylinkės teismas neįsiteisėjusiu 2016 m. lapkričio 22 d. teismo sprendimu atmetė M.A. ieškinį, kuriuo ieškovas prašė pripažinti jo teisę laisvai ir netrukdomai sportuoti Radviliškio Lietuvos sąjūdžio stadione (toliau – Stadione) laisvai ir savarankiškai, neorganizuotais su kitais gyventojais, t. y., pagal principą „pirmas ateina, pirmas naudojasi“, naudotis visais stadione esančiais objektais pagal jų paskirtį, nekliudant stadione vykstantiems renginiams, varžyboms ar treniruotėms; įpareigoti atsakovą netrukdyti ieškovui laisvai ir netrukdomai sportuoti stadione bei atitinkamai pakeisti stadiono naudojimo taisykles (kokius punktus – nenurodyta).

Teismas konstatavo, kad dabartinė Taisyklių redakcija neprieštarauja minėtoms Kūno kultūros ir sporto įstatymo normoms, juridinio asmens steigimo dokumentams arba protingumo ir sąžiningumo principams ir sutinka su atsakovo (ŠSPC) argumentais, kad norintiems sportuoti savarankiškai gyventojams sudarytos palankios sąlygos naudotis Stadiono bėgimo takais, tinklinio aikštele, šuoliaduobėmis, ieties metimo, rutulio stūmimo, kūjo ir disko metimo sektoriais, mažąja futbolo aikšte (čiuožykla), krepšinio aikšte, teniso kortais bei kitais inžineriniais statiniais (tam nenaudojant stadiono pagrindinės futbolo aikštės). Todėl nėra būtinybės šiuo metu sportuojantiems savarankiškai gyventojams sudaryti sąlygas naudotis ir pagrindine futbolo aikšte. Taigi, šiuo atveju, negalima laikyti, kad ieškovui, kaip miesto gyventojui, nesuteikiamos sąlygos individualiai sportuoti ne tik Stadione, išskyrus pagrindinę futbolo aikštę, bet ir kituose miesto stadionuose ar sporto aikštelėse, t. y., tam  savivaldybių institucijų numatytose sportavimo vietose.             

Teismas nusprendė ieškinį atmesti ir iš ieškovo M.A. priteisti atsakovui Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centrui  300 Eur (tris šimtus eurų) bylinėjimosi išlaidų.

Sprendimas per 30 dienų nuo sprendimo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Šiaulių apygardos teismui, paduodant apeliacinį skundą per Radviliškio rajono apylinkės teismą.

Švietimo ir sporto paslaugų centro informacija

 

Atnaujinta Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016 08:31
 
ŠVIETIMO IR SPORTO PASLAUGŲ CENTRO PATALPŲ VIEŠAS NUOMOS KONKURSAS

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras (toliau – Centras) skelbia 180 kv. m ploto patalpų (sunkiosios atletikos salės), esančių Sporto arenoje, Radvilų g. 6, Radviliškyje, viešą nuomos konkursą.

 

Minimalūs pradiniai nuompinigiai – 1,67 Eur be PVM už 1 kv. m patalpų per mėnesį. Nuomos sutarties trukmė – sutartinė, bet ne ilgesnė kaip 10 metų. Patalpos nuomojamos sunkiosios atletikos veiklai vykdyti. Reikalavimai nuomos konkurso dalyviui ir laimėtojui:

 

1. turėti pažymą liudijančia tiekėjo teisę verstis sunkiosios atletikos veiklai vykdyti arba išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;

 

2. turėti inventorių profesionalioms sunkiosios atletikos treniruotėms užtikrinti;  

 

3. pagal suderintą laiką, leisti Centro sporto skyriaus mokamųjų sporto grupių vaikams, fizinio parengimo metu neatlygintinai naudotis sunkiosios atletikos patalpomis bei inventoriumi.

 

Paraiškos dalyvauti konkurse kartu su kitais dokumentais pateikiamos užklijuotuose vokuose 2016 m. lapkričio 18-28 dienomis (darbo valandomis) Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro transporto ir ūkio veiklos skyriaus vedėjui Tadui Simeliui (102 kabinetas, Radvilų g. 17, Radviliškyje).

 

Konkursas ir komisijos posėdis vyks 2016 m. lapkričio 29 d. 10.00 val. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centre, 102 kabinete, Radvilų g. 17, Radviliškis.

 

Pradinį įnašą, lygų paskelbtam 3 mėnesių pradiniam nuompinigių dydžiui, konkurso dalyviai sumoka į Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT21 7181 4000 0013 0593, AB „Šiaulių bankas“. Išsamesnė informacija dėl konkurso ir paraiškos: Tadas Simelis (8 422) 60 020, 8 618 26818, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras, 102 kabinetas, Radvilų g. 17, Radviliškis.

 

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »