Pradžia
Reklaminis skydelis

Lankytojai

Mes turime 97 svečius online

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien49
mod_vvisit_counterVakar187
mod_vvisit_counterŠią savaitę801
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3887
Radviliškio rajono švietimo įstaigų projektų mugė
Kovo 18 d. įvyko  Radviliškio rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus bei Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos organizuota Radviliškio rajono švietimo įstaigų projektų mugė, kurios tikslas - pasidalinti gerąja patirtimi įgyvendinant projektus rajono švietimo įstaigose, pristatyti jų naudą ugdomajame procese. 
Sveikindami renginio dalyvius Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis bei Radviliškio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė padėkojo švietimo įstaigoms už didelį įdirbį ir pasiektus rezultatus rengiant ir įgyvendinant projektus, ir išreiškė viltį, kad  daugumą čia pristatytų idėjų įgyvendinimas švietimo įstaigose skatins mokinių savarankiškumą, loginį mąstymą, aktyvų jų dalyvavimą ugdymo procese.  Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros direktoriaus pavaduotoja Monika Bilotienė pristatė Geros mokyklos koncepciją. „Gera mokykla – tai prasmės, atradimų ir mokymosi sėkmės siekianti, bendruomenės susitarimais savo veiklą grindžianti mokykla. Tikimasi  jog ši koncepcija taps skėtiniu dokumentu, po kuriuo galėtų tilpti kiti idėją auginantys ir išplečiantys dokumentai“- sakė pranešėja. Švietimo aprūpinimo centro direktoriaus pavaduotoja, projekto „Lyderių laikas“ vadovė Rasa Šnipienė supažindino renginio dalyvius su projektu „Lyderių laikas“, kuriuo siekiama tobulinti bendrojo ugdymo sistemą pritraukiant, puoselėjant ir ugdant lyderystę visais lygmenimis – klasėje, mokykloje, savivaldybėje ir nacionaliniu mastu. Prof. dr. Ingrida Šaulienė, Šiaulių universiteto Mokslo instituto direktorė akcentavo STEAM (angl. Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics) ugdymą, kurio populiarinimui ir plėtrai Lietuvoje šiuo metu skiriama itin daug dėmesio.
Projektų mugėje dalyvavo 187 dalyviai. 13 rajono švietimo įstaigų pristatė 105 įvykdytus lokalinius, rajoninius, regioninius, Europos sąjungos ir kt. finansuojamų projektų rezultatus. Dalyviai išradingai eksponavo projektų metu sukurtus produktus, demonstravo, kaip buvo siekiama išsikeltų tikslų. Mokytojai, bendraudami neformalioje aplinkoje, pasisėmė puikių idėjų, surado bendraminčių, aptarė projektų sėkmes ir poveikį įstaigų veiklai, nagrinėjo finansavimo šaltinių, partnerių paieškų, paraiškų teikimo bei projektų vykdymo klausimus. 
Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja „Projektų mugės“ dalyviams už kartu praleistas turiningas akimirkas.
 
 
 
   
 
 
 Atnaujinta Antradienis, 29 Kovas 2016 06:50
 
Susitikimas su Vilniaus universiteto Filosofijos istorijos ir logikos katedros dėstytoju Andriumi Navicku.

 

 

 Kovo mėn. 16 d. Radviliškio Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai turėjo galimybę susitikti su iškilios dvasios asmenybe bernardinai.lt interneto dienraščio redaktoriumi, Vilniaus universiteto Filosofijos istorijos ir logikos katedros dėstytoju Andriumi Navicku. 

 Jo idėjos – giliai išanalizuota tikėjimo Dievu teorija, kuri išsakyta spaudos leidiniuose: žurnale „Kelionė su Bernardinai.lt“, laikraščiuose, knygose. Išskirtine kalbos maniera, paliesdamas krikščioniško gyvenimo temas, vedė mus į savęs supratimo analizę, mūsų kasdieniško gyvenimo išraiškas tikrovėje.

Jo kalboje kiekvienam iš mūsų buvo pasakyta ir priminta daug reikšmingų pamąstymų, pvz., gal reikėtų paklausti, kas mes tokie esame, kodėl Dievas tokius mus sukūrė, ką jis mato mumyse gražaus? Jis mus myli, bet ar patys mes save mylime? Kas yra senatvė, kai išminties daug – jėgų mažai. Draugystė – tai laikas skirtas kitiems. Pyktis – tai blogybė, gimstanti iš bejėgiškumo. Paliudyti džiaugsmą patiems – būsi mielas kitiems. Nuraminti save – išklausyti kitą, o tai dovana mūsų amžiuje kitiems.

Pasveikinęs su artėjančiomis pavasario šventėmis dar priminė, kad Prisikėlimas kiekvieno iš mūsų gyvenimui, su visais žiedais ir spygliais, suteikia visiškai naują prasmę ir tada viską, kas netinka, galima priimti kaip savąjį kelią.

Palmira Balinskienė, Trečiojo amžiaus universiteto klausytoja

 

 

 

Atnaujinta Antradienis, 29 Kovas 2016 12:12
 
programos „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ tarpžinybinio bendradarbiavimo renginys „Nebūk apkvaišęs! Būk pakvaišęs!“

Projekto „Atviro jaunimo centro plėtra ir modernizavimas Radviliškio rajono savivaldybėje“ (EEE-LT05-SADM-01-K-01-34) finansuojamo iš Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ tarpžinybinio bendradarbiavimo renginys

                      „Nebūk apkvaišęs! Būk pakvaišęs!“       

2016 m. kovo 17 d. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus „Jaunimo erdvė“ sukvietė įvairių rajono įstaigų bei institucijų atstovus, jaunimo organizacijų narius ir jaunimo centrų lankytojus į tarpžinybinio bendradarbiavimo renginį „Nebūk apkvaišęs! Būk pakvaišęs!“ Renginys organizuotas Šeduvoje įgyvendinant projektą „Atviro jaunimo centro plėtra ir modernizavimas Radviliškio rajono savivaldybėje“, finansuojamą iš Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“. Renginys buvo organizuojamas siekiant vykdyti narkotikų vartojimo prevenciją. 

Narkotikai – viena iš opiausių šių dienų problemų. Neteisėtą narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimą lemia įvairūs socialiniai, ekonominiai veiksniai, paveldimumas, narkotinių ir psichotropinių medžiagų prieinamumas. Nelankantys mokyklos, prasčiau besimokantys, augantys rizikos ar skurdą patiriančiose šeimose, vaikai dažniau linkę vartoti narkotines ir psichotropines medžiagas, alkoholį, rūkyti tabaką. Siekiant stabdyti ir mažinti neteisėtą narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimą ir jų paklausą, reikia ugdyti neigiamą požiūrį į narkotines ir psichotropines medžiagas šeimose, bendruomenėse ir visuomenėje, vaikams ir jaunimui diegti vertybines nuostatas ir sveikos gyvensenos įgūdžius. Norint mažinti narkotinių medžiagų vartojimą, į paskaitą-diskusiją buvo pakviestas Gabrielius Liaudanskas– Svaras. Aktyviai dalyvaujantis savanoriškose veiklose, švietimo judėjimuose, įvairiuose paaugliams ir vaikams skirtuose socialiniuose projektuose, visuomenės gyvenime, 2009 metų „Misija Sibiras“ dalyvis,  hiphopo grupės G&G Sindikatas įkūrėjas, lyderis, vokalistas, grupės dainų tekstų bei muzikos kūrėjas, hiphopo pradininkas Lietuvoje. Lektorius Gabrielius Liaudanskas – Svaras paskaitos-diskusijos metu, kalbėjo ne tik apie narkotikų, svaigalų vartojimo riziką, pasekmes, prevenciją, bet ir apie baimes, drąsą, sportą, muziką, atsakė į jaunuolių ir svečių pateiktus klausimus. Pasibaigus paskaitai-diskusijai, jaunuoliai žiūrėjo filmą apie narkotikus. Po filmo vyko aptarimas, kaip jaunuoliai elgtųsi būdami vienu ar kitu personažu, kokį gyvenimo kelią jie pasirinktų.

Paskaitos-diskusijos „Nebūk apkvaišęs! Būk pakvaišęs!“ tikslas buvo ne tik žinių apie narkotikų vartojimo žalą teikimas, neigiamų nuostatų į šių medžiagų vartojimą formavimas, bet ir  bendradarbiavimo tarp institucijų ir organizacijų stiprinimas.

 Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 24 Kovas 2016 09:27
 
ŠSPC PATALPŲ VIEŠAS NUOMOS KONKURSAS

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras skelbia 15,35 kv. m ploto patalpų, esančių Lietuvos Sąjūdžio stadione, Radvilų g. 8, Radviliškyje, viešą nuomos konkursą.

Minimalūs pradiniai nuompinigiai – 1,20 Eur be PVM už 1 kv. m patalpų per mėnesį. Nuomos sutarties trukmė – sutartinė, bet ne ilgesnė kaip 10 metų. Patalpos nuomojamos apsaugos tarnybai, Lietuvos Sąjūdžio stadiono apsaugai. Reikalavimai nuomos konkurso dalyviui ir laimėtojui:

1. turėti pažymą liudijančia tiekėjo teisę verstis apsaugos veikla;

2. apsaugos tarnyba turi reaguoti į bet kokius bandymus savavališkai naudotis stadionu dienos metu, ir visada – nakties metu;

3. varžybų ar renginių metu, patalpos turi būti tvarkingos, švarios ir užleistos renginių ar varžybų organizatoriams.

Paraiškos dalyvauti konkurse kartu su kitais dokumentais pateikiamos užklijuotuose vokuose 2016 m. kovo 21-31 dienomis (darbo valandomis) Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro transporto ir ūkio veiklos skyriaus vedėjui Tadui Simeliui (102 kabinetas, Radvilų g. 17, Radviliškyje).

Konkursas vyks 2016 m. kovo 31 d. 10.00 val. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centre, 102 kabinete.

Pradinį įnašą, lygų paskelbtam 3 mėnesių pradiniam nuompinigių dydžiui su PVM, konkurso dalyviai sumoka į Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT21 7181 4000 0013 0593, AB „Šiaulių bankas“. Išsamesnė informacija dėl konkurso ir paraiškos: Tadas Simelis (8 422) 60 020, 8 618 26818.

 
Tradicinis neįgaliųjų BOCCIA turnyras sporto arenoje

Šių metų vasario 26 dieną ŠSPC sporto skyriaus arenoje įvyko tradicinis BOCCIA turnyras Radviliškio ŠSPC taurei laimėti, skirtas Valstybės atkūrimo dienai Vasario 16-ajai paminėti .Šį turnyrą organizavo Radviliškio rajono ŠSPC dienos užimtumo skyrius. Turnyre dalyvavo neįgalieji ne tik iš Radviliškio, tačiau ir iš Pakruojo, Kuršėnų, Pasvalio rajonų. Dalyvavo 10 komandų,  kurios buvo suskirstytos į du pogrupius, iš kurių po 2 daugiausiai pogrupyje taškų surinkę komandos išėjo į sekantį etapą ir kovojo dėl medalių bei pagrindinio prizo -  Radviliškio ŠSPC taurės. Nugalėtojais tapo  Radviliškio neįgaliųjų draugijos 3 komanda, kuri antrus metus iš eilės apgynė nugalėtojų titulą bei iškovojo pagrindinį prizą - Radviliškio ŠSPC taurę. Šeimininkams – ŠSPC Dienos užimtumo skyriaus lankytojams – vadovas Darius Paluckas, turnyre sekėsi labai gerai, jie kovoje dėl pirmosios vietos nusileido pernykščiams turnyro nugalėtojams Radviliškio neįgaliųjų draugijos 3- ai komandai, tad iškovojo sidabro medalius. Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Kuršėnų neįgaliųjų draugijos komanda. Visi išsiskirstė su labai geromis nuotaikomis bei viltimi kuo greičiau vėl susitikti.

  
Atnaujinta Trečiadienis, 02 Kovas 2016 14:24
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »