Pradžia
Reklaminis skydelis

Lankytojai

Mes turime 9 svečius online

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien177
mod_vvisit_counterVakar191
mod_vvisit_counterŠią savaitę556
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4310
Dienos užimtumo skyriaus lankytojai dalyvavo 2016 m. Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto šventėje

 

Šių metų birželio  2 dieną Radviliškio V. Kudirkos mokyklos sporto arenoje įvyko  2016 m. Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto šventė. Joje be šeimininkų, tai Radviliškio neįgaliųjų draugijos atstovų, dienos užimtumo  skyriaus lankytojų – Karolinos Aleknaitės, kuri dalyvavo boccios žaidime bei strėlyčių mėtyme, Elenos Petraitytės, kuri dalyvavo šaškių rungtyje, Nerijaus Prakuliausko, Mindaugo Grakausko ir Viktoro Ranonio, kurie dalyvavo boccios, baudų metimo rugtyse dalyvavo ir gausus būrys neįgaliųjų iš Šiaulių miesto, Kuršėnų, Akmenės, Pakruojo, Pasvalio rajonų, taip pat svečiai iš Latvijos – Bauskės neįgaliųjų komandos. Geriausiai šventėje sekėsi Radviliškio neįgaliųjų draugijos komandoms, kurios laimėjo daugiausiai apdovanojimų. Mūsų skyriaus lankytojai šį kartą nors ir liko be apdovanojimų, tačiau buvo labai  patenkinti, nes turėjo puikią galimybę pabendrauti su draugais iš kitų rajonų bei pasidalyti su jais geromis varžybų emocijomis
 
 
Atnaujinta Pirmadienis, 06 Birželis 2016 08:08
 
Dienos užimtumo skyriaus informacija
Šių metų gegužės 24 dieną ŠSPC Dienos užimtumo skyriuje įvyko tradiciniu tapsiantis muzikinis renginys ,,Muzikuojame ir dainuojame kartu“. Svečiavosi  moksleivė iš Muzikos mokyklos bei Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro jaunuoliai. Svečiai padainavo dainas, kurias jau dainuoja įvairiuose renginiuose, konkursuose. Vėliau prie arbatos puodelio  pasakojo apie save, savo veiklą, pomėgius, vyko įdomi diskusija.  Mūsų skyriaus lankytojai labai liko patenkinti svečių apsilankymu bei buvo nutarta sekantį susitikimą organizuoti Muzikos mokykloje, ten mūsų jaunuoliai pristatys savo programėlę.
   
   
Atnaujinta Antradienis, 31 Gegužė 2016 05:20
 
Dienos užimtumo skyriaus informacija

Šių metų gegužės 18 dieną ŠSPC Dienos užimtumo skyriuje svečiavosi 9 klasės moksleiviai iš Gražinos pagrindinės mokyklos. Tai bendradarbiavimo vizitas. Svečiai padainavo dainą, pristatė keletą žaidimų. Mūsų skyriaus lankytojai taip pat dainavo dainas, pasakojo apie save. Renginį vainikavo diskusija prie apskrito stalo, kurios metu tiek mūsų skyriaus jaunuoliai, tiek svečiai noriai tarpusavyje bendravo, taip pat vaišinosi arbata bei pyragėliu. Visi liko patenkinti renginiu, o svečiai žadėjo greitai vėl mus aplankyti su nauja programa.

   
   
Atnaujinta Trečiadienis, 18 Gegužė 2016 12:07
 
Radviliškio rajono švietimo įstaigų projektų mugė
Kovo 18 d. įvyko  Radviliškio rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus bei Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos organizuota Radviliškio rajono švietimo įstaigų projektų mugė, kurios tikslas - pasidalinti gerąja patirtimi įgyvendinant projektus rajono švietimo įstaigose, pristatyti jų naudą ugdomajame procese. 
Sveikindami renginio dalyvius Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis bei Radviliškio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė padėkojo švietimo įstaigoms už didelį įdirbį ir pasiektus rezultatus rengiant ir įgyvendinant projektus, ir išreiškė viltį, kad  daugumą čia pristatytų idėjų įgyvendinimas švietimo įstaigose skatins mokinių savarankiškumą, loginį mąstymą, aktyvų jų dalyvavimą ugdymo procese.  Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros direktoriaus pavaduotoja Monika Bilotienė pristatė Geros mokyklos koncepciją. „Gera mokykla – tai prasmės, atradimų ir mokymosi sėkmės siekianti, bendruomenės susitarimais savo veiklą grindžianti mokykla. Tikimasi  jog ši koncepcija taps skėtiniu dokumentu, po kuriuo galėtų tilpti kiti idėją auginantys ir išplečiantys dokumentai“- sakė pranešėja. Švietimo aprūpinimo centro direktoriaus pavaduotoja, projekto „Lyderių laikas“ vadovė Rasa Šnipienė supažindino renginio dalyvius su projektu „Lyderių laikas“, kuriuo siekiama tobulinti bendrojo ugdymo sistemą pritraukiant, puoselėjant ir ugdant lyderystę visais lygmenimis – klasėje, mokykloje, savivaldybėje ir nacionaliniu mastu. Prof. dr. Ingrida Šaulienė, Šiaulių universiteto Mokslo instituto direktorė akcentavo STEAM (angl. Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics) ugdymą, kurio populiarinimui ir plėtrai Lietuvoje šiuo metu skiriama itin daug dėmesio.
Projektų mugėje dalyvavo 187 dalyviai. 13 rajono švietimo įstaigų pristatė 105 įvykdytus lokalinius, rajoninius, regioninius, Europos sąjungos ir kt. finansuojamų projektų rezultatus. Dalyviai išradingai eksponavo projektų metu sukurtus produktus, demonstravo, kaip buvo siekiama išsikeltų tikslų. Mokytojai, bendraudami neformalioje aplinkoje, pasisėmė puikių idėjų, surado bendraminčių, aptarė projektų sėkmes ir poveikį įstaigų veiklai, nagrinėjo finansavimo šaltinių, partnerių paieškų, paraiškų teikimo bei projektų vykdymo klausimus. 
Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja „Projektų mugės“ dalyviams už kartu praleistas turiningas akimirkas.
 
 
 
   
 
 
 Atnaujinta Antradienis, 29 Kovas 2016 06:50
 
Susitikimas su Vilniaus universiteto Filosofijos istorijos ir logikos katedros dėstytoju Andriumi Navicku.

 

 

 Kovo mėn. 16 d. Radviliškio Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai turėjo galimybę susitikti su iškilios dvasios asmenybe bernardinai.lt interneto dienraščio redaktoriumi, Vilniaus universiteto Filosofijos istorijos ir logikos katedros dėstytoju Andriumi Navicku. 

 Jo idėjos – giliai išanalizuota tikėjimo Dievu teorija, kuri išsakyta spaudos leidiniuose: žurnale „Kelionė su Bernardinai.lt“, laikraščiuose, knygose. Išskirtine kalbos maniera, paliesdamas krikščioniško gyvenimo temas, vedė mus į savęs supratimo analizę, mūsų kasdieniško gyvenimo išraiškas tikrovėje.

Jo kalboje kiekvienam iš mūsų buvo pasakyta ir priminta daug reikšmingų pamąstymų, pvz., gal reikėtų paklausti, kas mes tokie esame, kodėl Dievas tokius mus sukūrė, ką jis mato mumyse gražaus? Jis mus myli, bet ar patys mes save mylime? Kas yra senatvė, kai išminties daug – jėgų mažai. Draugystė – tai laikas skirtas kitiems. Pyktis – tai blogybė, gimstanti iš bejėgiškumo. Paliudyti džiaugsmą patiems – būsi mielas kitiems. Nuraminti save – išklausyti kitą, o tai dovana mūsų amžiuje kitiems.

Pasveikinęs su artėjančiomis pavasario šventėmis dar priminė, kad Prisikėlimas kiekvieno iš mūsų gyvenimui, su visais žiedais ir spygliais, suteikia visiškai naują prasmę ir tada viską, kas netinka, galima priimti kaip savąjį kelią.

Palmira Balinskienė, Trečiojo amžiaus universiteto klausytoja

 

 

 

Atnaujinta Antradienis, 29 Kovas 2016 12:12
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »