Pradžia
Reklaminis skydelis

Lankytojai

Mes turime 60 svečius online

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien91
mod_vvisit_counterVakar172
mod_vvisit_counterŠią savaitę91
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3223
Krepšinio turnyras „3X3“

2015 m. lapkričio 25 d. Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijoje vyko mėgėjiškas „3x3“ krepšinio turnyras. Labai šaunu, kad stebėti žaidynes ir jose dalyvauti susirinko gausus būrys žiūrovų ir dalyvių. Žaidėjai atvyko iš Radviliškio rajono Sidabravo, Raudondvario, Šeduvos ir Radviliškio miesto. Varžyboms teisėjavo teisėjai Vigantas Tarbūnas ir Lukas Pipiras. Savo jėgas išbandė 24 komandos, kurios buvo suskirstytos į 4 kategorijas: 8 komandos vaikinų iki 15 metų, 9 komandos vaikinų virš 15 metų, 3 komandos merginų ir 4 mišrios komandos.

Vaikinų iki 15 metų kategorija:
1-oji vieta komanda „Igoriai;
2-oji vieta komanda „Laimingasis ketvertas“;
3-oji vieta komanda „Sidabravas“.

Vaikinų virš 15 metų kategorija:
1-oji vieta komanda „Empty“;
2-oji vieta komanda „Vabaliai“;
3-oji vieta komanda „Salikalnis“.

Merginų kategorija:
1-oji vieta komanda „Užtvanka“;
2-oji vieta komanda „Kiršinas“;
3-oji vieta komanda „Saboniai“.

Mišrios komandos:
1-oji vieta komanda „Draugai“;
2-oji vieta komanda „Dvyliktokai“;
3-oji vieta komanda „Salikalnis“.

Visos komandos dalyvavusios „3x3“ krepšinio turnyre buvo apdovanotos padėkomis, nugalėtojai – taurėmis ir medaliais.

 

Krepšinio turnyrą organizavo AJC ,,Jaunimo erdvė“ darbuotojai, vykdantys JRD projektą ,,Veikiam kartu“.

Atnaujinta Penktadienis, 11 Gruodis 2015 08:43
 
Radviliškio miesto ir rajono mokyklose vyko netradicinės pilietiškumo pamokos
2014 m. balandžio 17 d. Radviliškio Pilietinio Jaunimo organizacija pasirašė sutartį su Krašto apsaugos ministerija (KAM). Sutartyje įsipareigota pravesti bent dešimt pilietinio ugdymo pamokų devintų ir dešimtų klasių mokiniams pagal specialiai paruoštą programą „Apie pilietiškumą kitaip“. Šios programos tikslas ir uždaviniai – ugdyti pilietinį sąmoningumą, patriotiškumą ir taip prisidėti prie pilietinio ugdymo bendrosios ugdymo programos įgyvendinimo mokyklose; šviesti ir informuoti moksleivius bei visuomenę krašto apsaugos temomis. Projekto metu buvo aplankytos Radviliškio miesto ir rajono gimnazijos bei pagrindinės mokyklos. Kartu su PiJO organizacijos nariais mokyklas lankė Pranas Sluckus, Radviliškio Šaulių vadas, atsargos kapitonas bei Valdas Adomaitis, Radviliškio 608-osios rinktinės KASP skyriaus vadas. Projekto metu netradicinėse pamokose dalyvavo daugiau kaip 300 mokinių. Pasak pamokose dalyvavusių mokytojų, pamokos turėjo įtakos jaunuolių pasaulėžiūros suvokimui ir tolimesniam asmenybės tobulėjimui.
 
„Jaunimo erdvės“ plečia veiklas

Spalio 8 d. įvyko modernizuoto Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus „Jaunimo erdvės“ atidarymo šventė, o spalio 15 d. „Jaunimo erdvės“ savo duris atvėrė Šeduvos jaunimui.

2012 m. Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymu buvo atliktas Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo problematikos tyrimas, kurio tikslas - ištirti jaunimo problemas (pagal apibrėžtus rodiklius) jaunimo politikos įgyvendinimo srityse. Atsižvelgiant į šio tyrimo išvadas ir rekomendacijas 2013 m. įkurtos Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus „Jaunimo erdvės“, kurių  paskirtis užtikrinti jaunimo gerovę, kryptingą užimtumą,  sąlygoti sėkmingą socializaciją, ugdančią jų kultūrinę brandą, pilietiškumą, socialinius  įgūdžius, saviraišką, gebėjimus ir polinkius. Tam, kad „Jaunimo erdvė“ būtų patraukli jaunimui 2014 m. parengtas projektas „Atviro jaunimo centro plėtra ir modernizavimas Radviliškio rajono savivaldybėje“ ir pateiktas vertinimui. Tais pačiais metais Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, VšĮ „Centrinės projektų valdymo agentūros“ ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro atstovai pasirašė sutartį dėl projekto įgyvendinimo. Šiuo metu įgyvendinta didžioji dalis projekto veiklų. Atlikti patalpų vidaus remonto darbai Radviliškyje ir Šeduvoje, įsigyta baldų, įrangos, veiklos priemonių. Radviliškyje įkurtos robotikos, muzikos, dailės studijos, kuriose jaunimas gali rasti savirealizcijos erdves, įsitraukdami į skirtingas veiklas, saugiai leisdami laisvalaikį.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus „Jaunimo erdvių“ atidarymo šventėse dalyvavo gausus būrys svečių: Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis, administracijos direktorė J. Margaitienė, Šeduvos seniūnas J. Pranys, socialiniai partneriai ir jaunimas. Modernizuotas „Jaunimo erdvės“ Radviliškyje  ir naujai atidarytas Šeduvoje apžiūrėti atvyko  LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos LT05  koordinatorius Paulius Gedvilas, kuris pasidžiaugė projekto rezultatais ir jaunimo iniciatyva, organizuojant „Jaunimo erdvių“ atidarymo renginius. Po oficialių sveikinimų renginius vainikavo koncertai „3 SUN-C“ ir  „Sakuros“.

Projektui „Atviro jaunimo centro plėtra ir modernizavimas Radviliškio rajono savivaldybėje“ 201,2 tūkst. Eurų parama skirta iš 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ ir 22,3 tūkst. Eurų prisidėjo Radviliškio rajono savivaldybė.


Atnaujinta Ketvirtadienis, 22 Spalis 2015 07:05
 
Pasaulio sporto veteranų čempionatas

 

Š.m. rugpjūčio 4 -16 d. Lione (Prancūzija) vyko Pasaulio sporto veteranų lengvosios atletikos  čempionatas. Jame dalyvavo virš 8000 dalyvių iš 118 valstybių, iš visų žemynų. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja metodininkė Genovaitė Kazlauskienė. Ji rutulio stūmimo rungtyje W65 grupėje tarp 22 dalyvių buvo antra ir iškovojo sidabro medalį. Aukso medalį laimėjo Šveicarijos atstovė Edith Anderes, o bronzą iškovojo vengrė Maria Tereza Gosztolai,  ketvirta liko  Finochetti  Malan iš Urugvajaus. G. Kazlauskienė pavasarį Torūnėje (Lenkija) vykusiose Europos sporto veteranų lengvosios atletikos čempionate iškovojo aukso ir sidabro medalius.

Šiame čempionate Lietuvos rinktinės sudėtyje iš viso dalyvavo 7 sportininkai. Iškovoti 2 sidabro ir 1 aukso medalis.  Kaunietis Rimvydas Medišauskas grupėje M50 svarsčio metimo rungtyje tapo pasaulio čempionu, o Saulius Svilainis (Vilnius)  M55 grupėje Metimų penkiakovėje laimėjo sidabro medalį.

Po šio čempionato dar laukia Europos sporto meistrų veteranų  žaidynės, kurios vyks  spalio 1 – 10 dienomis Nicoje (Prancūzija) Programoje 30 sporto šakų.  Jose dalyvaus 170 lietuvių delegacija.

 

 

 
Ričardo Tamulio VI tarptautinis bokso turnyras

 

Penktadienį (2015-08-14) Kaune pasibaigė 3 dienas trukęs VI tarptautinis Kauno bokso federacijos ir Ričardo Tamulio fondo organizuotas tris kartus Europos čempiono ir Tokijo olimpiados vicečempiono Ričardo Tamulio vardo jaunių (iki 16 metų) bokso turnyras.

Turnyre kovas pradėjo per 70 boksininkų iš dešimties šalių – Čekijos, Estijos, Izraelio, Latvijos, Norvegijos, Rusijos (Kaliningrado sritis), Suomijos, Švedijos, Velso ir Lietuvos.

54 kg. svorio kategorijoje Lietuvai atstovavo radviliškietis Dovydas Šalkauskas ir kaunietis Laimonas Raibikis. Nelabai sėkmingi burtai pusfinalyje Dovydą suvedė su labai pajėgiu boksininku, Čekiją atstovaujančiu armėnu Artur Szachbazian, kuris ir tapo turnyro nugalėtoju. Dovydui teko šiame turnyre tenkintis trečiąja vieta.

Radviliškio treneris Gražvydas Šalkauskas dėkoja Švietimo ir sporto paslaugų centro direktoriui Vaidotui Jakavičiui, už supratingumą ir suteiktą galimybę jo boksininkams dalyvauti  rinktinės stovyklose, siekiant įgauti geriausią sportinę formą ir pasiruošti stipriems turnyrams bei čempionatams.

 

 

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »