Pradžia
Reklaminis skydelis

Lankytojai

Mes turime 84 svečius online

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien49
mod_vvisit_counterVakar187
mod_vvisit_counterŠią savaitę801
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3887
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIAUS LANKYTOJAI DALYVAVO REGIONO NEĮGALIŲJŲ SPORTO VARŽYBOSE

 

    Radviliškio sporto arenoje susirinkę Šiaulių apskrities neįgaliųjų draugijų nariai ne tik sportavo, bet ir džiaugėsi buvimu kartu, bendravo, dalijosi kasdienybės džiaugsmais ir rūpesčiais. Į Šiaulių apskrities neįgaliųjų sporto šventę šiais metais atvyko komandos iš Bauskės (Latvijos), Šiaulių, Pakruojo, Kuršėnų, Akmenės neįgaliuosius vienijančių organizacijų, Radviliškiui atstovavo Radviliškio diabeto klubo ,,Likimas“, Radviliškio krašto žmonių su negalia sąjungos ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai. Žaidynių organizatoriai – Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius ir Radviliškio Dienos užimtumo skyrius.  Varžybose dalyvavo ir mūsų skyriaus lankytojai, kurie dalyvavo baudų metimo, smiginio bei komandinėje BOCCIA rungtyje. Visose rungtyse jaunuoliams sekėsi gan neblogai, visi liko labai patenkinti.

DUS informacija

Atnaujinta Trečiadienis, 14 Birželis 2017 12:19
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIAUS LANKYTOJŲ IR JŲ TĖVELIŲ EKSKURSIJA Į NAISIUS

Dienos užimtumo skyriaus jaunuoliai ir jų tėveliai birželio 1 d. Tarptautinę vaikų gynimo dieną paminėjo vykdami į pažintinę ekskursiją į Naisius (Šiaulių r.).Išvykos metu buvo aplankyta nemažai  įdomių ir įsimintinų vietų, tarp kurių vienintelis Lietuvoje Baltų dievų muziejus, kurį puošia per 50 ąžuolinių baltų dievų skulptūrų. Kiti unikalūs muziejai – inkilų, Baltų žolynų ir Šiaulių krašto literatūros muziejus skaičiuojantis jau 37–us metus. Pagoniškumu praturtintas kraštovaizdis lankytinais objektais: Saulės aikštė, Alkos kalnas, Ugnies aikštė, Mėnulio akis, Laimės ežeras, Meilės sala ir įspūdingo dydžio Baltų arena. Šios arenos dydis yra toks, kaip Romos Koliziejus: 200 metrų ilgis, 160 metrų plotis. Arena talpina 25-30 tūkstančių lankytojų. Naisiuose veikia profesionalus „Naisių vasaros“ teatras, Ramūno Karbauskio Žemaitukų žirgynas, dažasvydžio centras.

DUS informacija

 

 

Atnaujinta Antradienis, 06 Birželis 2017 10:41
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIAUS VIEŠNAGĖ RASEINIŲ DIENOS UŽIMTUMO CENTRE

Dienos užimtumo skyriaus jaunuoliai ir darbuotojai gegužės 25 d. viešėjo Raseinių dienos užimtumo centre, kuriame buvome labai šiltai ir maloniai priimti. Šioje pažintinėje bendradarbiavimo išvykoje jaunuoliai turėjo puikią galimybę ne tik pakeisti aplinką, bet ir susipažinti su centro klientais, parodyti save, o darbuotojų kolektyvas – pasidalinti gerąja patirtimi su kolegomis, padiskutuoti bendromis darbo specifikos, aplinkos pritaikymo neįgaliesiems bei socialinių dienos globos paslaugų plėtros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo temomis. Mūsų jaunuoliai parodė meninę - muzikinę programėlę.  Padėkoję centro direktorei bei centro darbuotojams už nuoširdų priėmimą, pakvietėme kolegas pas save.Visi gryžome truputį pavargę, tačiau  kupini gerų emocijų.

DUS informacija

   
   

 

 

Atnaujinta Ketvirtadienis, 25 Gegužė 2017 13:25
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIUJE SKAMBĖJO DAINUOJAMOJI POEZIJA

Šių metų 17 dieną dienos užimtumo skyriuje viešėjo svečias, kuris surengė dainuojamosios poezijos koncertą" Aš groju ir dainuoju". Svečias Ernestas Dapkus atliko lietuvių bardų dainas. Apie kiekvieną dainą trumpai papasakojo, anotavo.  Papasakojo  apie muzikavimą ir kūrybą, nuoširdžiai atsakė į lankytojų klausimus, kartu padainavome dainą "Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj". 

DUS informacija

  

 

Atnaujinta Ketvirtadienis, 20 Balandis 2017 10:33
 
DIENOS UŽIMTUMO SKYRIUJE TRADICINIS RENGINYS ,,VELYKŲ SULAUKUS“

Šių metų balandžio 12 dieną skyriuje vyko tradicinis renginys, mugė - ,,Velykų sulaukus“. Renginyje dalyvavo ne tik jaunuoliai bei jų tėveliai, tačiau ir svečiai iš Radviliškio muzikos mokyklos. Šventiniame koncerte be skyriaus jaunuolių, kuriuos renginiui paruošė užimtumo specialistė Emilija, dalyvavo ir trys muzikos mokyklos moksleiviai, kurie noriai sutiko dalyvauti mūsų šventėje bei pabendrauti su skyriaus jaunuoliais. Pasibaigus koncertui, visi su nekantrumu skubėjo pažiūrėti, ką jaunuoliai per meninius užsiėmimus gražaus pagamino iš molio bei patikusį daiktą įsigyti. Renginio pabaigoje visų laukė šventinis stalas, prie kurio buvo dalijamasi įspūdžiais, su tėveliais kalbėta apie jaunuolių veiklą skyriuje.

                           DIENOS UŽIMTUMO KOLEKTYVAS SVEIKINA VISUS SU ŠV. VELYKOMIS

  
   

 

 

Atnaujinta Penktadienis, 14 Balandis 2017 12:23
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »