Pradžia
Reklaminis skydelis

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien88
mod_vvisit_counterVakar172
mod_vvisit_counterŠią savaitę88
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3220
Ričardo Tamulio VI tarptautinis bokso turnyras

 

Penktadienį (2015-08-14) Kaune pasibaigė 3 dienas trukęs VI tarptautinis Kauno bokso federacijos ir Ričardo Tamulio fondo organizuotas tris kartus Europos čempiono ir Tokijo olimpiados vicečempiono Ričardo Tamulio vardo jaunių (iki 16 metų) bokso turnyras.

Turnyre kovas pradėjo per 70 boksininkų iš dešimties šalių – Čekijos, Estijos, Izraelio, Latvijos, Norvegijos, Rusijos (Kaliningrado sritis), Suomijos, Švedijos, Velso ir Lietuvos.

54 kg. svorio kategorijoje Lietuvai atstovavo radviliškietis Dovydas Šalkauskas ir kaunietis Laimonas Raibikis. Nelabai sėkmingi burtai pusfinalyje Dovydą suvedė su labai pajėgiu boksininku, Čekiją atstovaujančiu armėnu Artur Szachbazian, kuris ir tapo turnyro nugalėtoju. Dovydui teko šiame turnyre tenkintis trečiąja vieta.

Radviliškio treneris Gražvydas Šalkauskas dėkoja Švietimo ir sporto paslaugų centro direktoriui Vaidotui Jakavičiui, už supratingumą ir suteiktą galimybę jo boksininkams dalyvauti  rinktinės stovyklose, siekiant įgauti geriausią sportinę formą ir pasiruošti stipriems turnyrams bei čempionatams.