mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien178
mod_vvisit_counterVakar191
mod_vvisit_counterŠią savaitę557
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4311

Šių metų vasario 26 dieną ŠSPC sporto skyriaus arenoje įvyko tradicinis BOCCIA turnyras Radviliškio ŠSPC taurei laimėti, skirtas Valstybės atkūrimo dienai Vasario 16-ajai paminėti .Šį turnyrą organizavo Radviliškio rajono ŠSPC dienos užimtumo skyrius. Turnyre dalyvavo neįgalieji ne tik iš Radviliškio, tačiau ir iš Pakruojo, Kuršėnų, Pasvalio rajonų. Dalyvavo 10 komandų,  kurios buvo suskirstytos į du pogrupius, iš kurių po 2 daugiausiai pogrupyje taškų surinkę komandos išėjo į sekantį etapą ir kovojo dėl medalių bei pagrindinio prizo -  Radviliškio ŠSPC taurės. Nugalėtojais tapo  Radviliškio neįgaliųjų draugijos 3 komanda, kuri antrus metus iš eilės apgynė nugalėtojų titulą bei iškovojo pagrindinį prizą - Radviliškio ŠSPC taurę. Šeimininkams – ŠSPC Dienos užimtumo skyriaus lankytojams – vadovas Darius Paluckas, turnyre sekėsi labai gerai, jie kovoje dėl pirmosios vietos nusileido pernykščiams turnyro nugalėtojams Radviliškio neįgaliųjų draugijos 3- ai komandai, tad iškovojo sidabro medalius. Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Kuršėnų neįgaliųjų draugijos komanda. Visi išsiskirstė su labai geromis nuotaikomis bei viltimi kuo greičiau vėl susitikti.