Pradžia
Reklaminis skydelis

Mus aplankė

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien91
mod_vvisit_counterVakar172
mod_vvisit_counterŠią savaitę91
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3223

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje pasklidus informacijai apie 2016 m. geriausių Radviliškio rajono sportininkų pagerbimo šventę ir kilus nepasitenkinimo bangai dėl geriausios Radviliškio rajono komandos vardo suteikimo sporto klubo „Šeduvos malūnas“ moterų veteranių krepšinio komandai, informuojame, kad Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius, šio renginio organizatorius, geriausius Radviliškio rajono sportininkus renka konkurso būdu. Konkursas vykdomas pagal Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktoriaus 2016 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. VL-118 patvirtintus nuostatus. Vadovaujantis šių nuostatų II dalies 3 punktu, šiame konkurse gali dalyvauti visų rajone kultivuojamų sporto šakų, įvairių amžiaus grupių sportininkai, komandos, atstovavę Radviliškio rajonui įvairaus rango varžybose.Kandidatus (sportininkus, jų trenerius, komandas) konkursui teikia organizacija, kuriai sportininkai atstovavo. Jei sportininkai atstovavo Radviliškio rajonui individualiai, anketą teikia patys arba jų įgalioti asmenys. Visų grupių dalyviai kartu su anketa teikia ir varžybų protokolus. Konkurso komisija apsvarsto pateiktas sportininkų, jų trenerių, sporto žaidimų komandų anketas ir pagal pasiektus rezultatus suskirsto sportininkus į grupes. Sporto žaidimo komandų grupėje yra renkama tik viena geriausia komanda.

Šį kartą nepasitenkinimo banga kilo dėl 2016 m. geriausios rajono Radviliškio komandos vardo suteikimo sporto klubo „Šeduvos malūnas“ moterų veteranių krepšinio komandai, kuri dalyvavo Kroatijoje vykusiame Europos veteranų 40+ krepšinio čempionate ir jame užėmė III vietą. Europos veteranų krepšinio moterų 40+ grupėje šiame čempionate dalyvavo tik trys komandos. Pripažinkime – juk veteranių moterų komanda nėra kalta, kad toje grupėje nebuvo daugiau komandų, norinčių varžytis dėl teisės užlipti ant nugalėtojų pakylos, o faktas, kad ši komanda užėmė trečią vietą – neginčijamas. Moterų veteranių krepšinio komandos kandidatūrą konkursui pateikė sporto klubas „Šeduvos malūnas“, prie pateiktos anketos pridėjo III vietos diplomo kopiją. Konkurso komisijai šioje kategorijoje nebuvo pateikta jokios kitos paraiškos, todėl geriausia rajono komanda išrinkta sporto klubo „Šeduvos malūnas“ moterų veteranių krepšinio komanda. Planuojama iš naujo peržiūrėti ir patobulinti šio konkurso nuostatus ir taip ateityje išvengti panašių situacijų. Galbūt tuomet rajono sporto bendruomenė bus aktyvesnė įvairiuose konkursuose ir labiau bendraujanti tarpusavyje.

Džiaugiamės ir dėkojame Radviliškio rajono sportininkams, kurie kasmet už savo lėšas vyksta į Europos ir pasaulio čempionatus, sportuoja, grįžta su nugalėtojų diplomais ir pergalėmis ir taip garsina Radviliškio rajono vardą. Tikimės, kad kitais metais bus daug progų įvairiuose čempionatuose iškovoti aukso, sidabro ir bronzos medalių, pasididžiuoti savo valstybe ir garsinti Radviliškio rajono vardą. Tegul į priekį visus veda olimpinis šūkis – „Citius, Altius, Fortius“ (Greičiau, Aukščiau, Tvirčiau). Greičiau – būk greitesnis, pranašesnis sporto varžybose; Aukščiau – būk aukštesnės moralės; Tvirčiau –būk stipresnis, tvirtesnis kovoje su gyvenimo sunkumais ir negerovėmis.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto centro informacija